OKTOOBER

20.-22. oktoobril 2017 toimub Tallinnas Venemaa Meditsiinilise Kinesioloogia ja Manuaalteraapia Akadeemia seminar „Manuaalse lihastestimise teoreetilised alused ja praktiline kasutamine”, mida viivad läbi akadeemia asutaja ja juhataja professor Ljudmila Vasiljeva ning Moskva Rakendusliku Kinesioloogia Seltsi president professor Sergei Molotkov.

Seminar on mõeldud spordi-, taastus- ja perearstidele, traumatoloogidele, manuaalterapeutidele, füsioterapeutidele, joogaterapeutidele, kinesioloogidele, massööridele, spordikoondiste ja fitnessi treeneritele. Lähemalt loe siit.

SEPTEMBER

15.-17. septembril 2017 toimub Poolas KALTENBORN-EVJENTHI ORTOPEEDILISE MANUAALTERAAPIA (K-E OMT) KONVERENTS Lähemalt: http://kaltenbornevjenthomt.com/

JUULI

8. ja 9.juulil kell 9.00-16.00 toimub Osteopaatia Erakoolis (Liivalaia 43, Tallinn) Sergei Stenkini meistriklass “Suletud keha sündroom”, kus käsitletakse erinevaid lähenemisi suletud keha sündroomile, kursus hõlmab nii teooriat kui praktikat. Registreerimine info@osteopaat.ee, lähemalt loe https://osteopaat.ee/syndmused/category/luhi-koolitused/ 

JUUNI

16.-18. juunil 2017 kell 9-16  Jõelähtme Rahvamajas

Osteopaatide erakool korraldab:

 Anna ja Dmitri Titovi kolmepäevane seminar

VAIKUSE VALDKONNAD

Seminari VAIKUSE VALDKONNAD programmis ühendasid Anna ja Dmitri Titov osteopaatia ja somaatika kogemused, et aidata osteopaatidel arendada ruumilist kehalist kuulmist. Seminar on sündinud tänu pikaajalisele kogemusele osteopaatia, treeneritöö ning keha ja teadvusega töötamise erinevate praktikatega. Täpsem info lae alla siit!


APRILL

7.04 EMMKS Tervisekonverentsid

SELJATERVIS JA SELLE SEOS JÄSEMETE FUNKTSIOONIDEGA

Toimumiskoht: Viru Sokos Hotel Konverentsikeskus Tallinn
Lisainfo: www.tervisekonverentsid.ee

This post is also available in: English