Kalender2018

2019

MÄRTS

29. märtsil toimub Tallinnas Meritoni hotelli konverentsikeskuses EMMKSi IV konverents “Tehnoloogiad teraapias”. Lähem info ja registreerimine http://tervisekonverentsid.ee/

APRILL

12.-14. aprillil toimub Tallinnas professor Ljudmila Vasiljeva Rakendusliku Kinesioloogia ja Manuaalteraapia Akadeemia seminar “Vaagnapiirkonna düsfunktsioonid”. Lektor Vladimir Lavrenov. Lähem info ja registreerimine http://tervisekonverentsid.ee/iv-moodul/

JUUNI

14.-16. juunil toimub Moskvas rahvusvaheline osteopaatia konverents Osteopathy Open 2019 “Kaasaegsed lähenemised tervise taastamisele ja säilitamisele: interdistsiplinaarne dialoog”.

JUULI

22.-24. juulil konverents “Movement: Brain, Body, Cognition” Tel Avivis. Vt lähemalt siit

AUGUST

23.-25. augustil toimub Tallinnas professor Ljudmila Vasiljeva Rakendusliku Kinesioloogia ja ManuaalteraapiaAkadeemia seminar “Lülisamba rindkere ja nimmepiirkonna düsfunktsioonid ja manuaalne teraapia”.

NOVEMBER

15.-17. novembril toimub Tallinnas professor Ljudmila Vasiljeva Rakendusliku Kinesioloogia ja Manuaalteraapia Akadeemia seminar “Lülisamba kaelapiirkonna düsfunktsioonid ja manuaalteraapia”.

This post is also available in: English